مدیرکل استاندار استان کرمان:
15 اسفند؛ آغاز طرح ویژه‌ی عیدانه سازمان ملی استاندارد ایران

مدیرکل استاندار استان کرمان گفت: طرح عیدانه استاندارد از ۱۵ اسفند آغاز و تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ در مراکز خرید، زائرسراها، هتل‌ها و... سراسر استان انجام می‌شود.
سازمان استاندارد

به گزارش آسمان بردسیر، فارس نوشت: اسماعیل عاقلی مدیرکل استاندارد استان کرمان از آغاز طرح ویژه عیدانه سازمان ملی استاندارد ایران در استان کرمان خبر داد.

 

وی ادامه داد: هدف از اجرای این طرح که از ۱۵ اسفند آغاز و تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ به‌منظور نظارت بر عرضه کالاهای استاندارد در مراکز عرضه، فروش و نیز ارائه خدمات استاندارد در مراکزی نظیر فروشگاه های زنجیره ای،هتل‌ها، هتل آپارتمان‌ها، زائرسراها، رستوران‌‌ها، پایانه‌های ترمینال‌ها، میادین میوه و تره بار و مراکز فروش شیرینی و آجیل در دامنه نظارتی بازرسان این اداره کل خواهد بود، اجرا می‌شود.

 

عاقلی با اشاره به فرا رسیدن روزهای پایانی سال، ایام نوروز و ماه مبارک رمضان و از طرفی افزایش تقاضای عمومی برای تهیه بسیاری از کالاها و خدمات اظهار داشت: ضرورت کنترل و نظارت ویژه بر بازار توسط بازرسان این اداره‌ کل در قالب طرح عیدانه و در راستای ارائه مطلوب خدمات و کالای استاندارد به عموم شهروندان و مسافران نوروزی اهمیت دارد.

 

مدیرکل استاندارد استان کرمان خاطرنشان کرد: با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال و ایام نوروز و همچنین افزایش سفرهای بین استانی، به‌منظور صیانت از حقوق آحاد مردم در نظام تولید، توزیع و مصرف و همچنین در راستای حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و خدمات‌دهی و خدمات‌رسانی بهینه و رضایتمندی مهمانان نوروزی که این استان را انتخاب کرده‌اند این طرح در تمام شهرستان‌های استان انجام شده است.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرگرافــــ...

آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر

تماشا کنید...

بخش خبری آسمان بردسیر
بخش خبری دوشنبه 26 تیر ماه

آخرین اخبار