وزیر جهاد کشاورزی در حاشیه هیئت دولت خبر داد؛
آغاز طرح فجر تا فطر در تمامی فروشگاه های زنجیره ای کشور

ساداتی نژاد گفت: در طرح فجر تا فطر، ۳۴ قلم کالا که جزو کالا‌های اساسی و مصرفی مردم است با تخفیف ۱۰ تا ۲۵ درصد عرضه می‌شود.
کالاهای اساسی
به گزارش آسمان بردسیر، باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: سید جواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی گفت: پیرو صحبت‌های شب گذشته رئیس جمهور محترم با صحبت‌ها و جلساتی که با فروشگاه‌های زنجیره‌ای سراسر کشور برقرار شد و انسجامی که در مجموعه آن‌ها وجود داشت از امروز طرح فجر تا فطر در تمامی فروشگاه‌های زنجیره‌ای در کشور آغاز شده است.
 

وی افزود: در این طرح ۳۴ قلم کالا که جزو کالا‌های اساسی و مصرفی مردم است، با تخفیف ۱۰ تا ۲۵ درصد عرضه می‌شود تا بازار مصرف در ایام عید و ماه مبارک رمضان با آرامش و قیمت‌های متعادل همراه باشد.

 

وزیر جهادکشاورزی با بیان اینکه اجرای این طرح موجب کاهش قیمت‌ها و تثبیت قیمت کالا‌های اساسی تا پایان ماه مبارک رمضان و ایام عید می‌شود، ابراز امیدواری کرد که سایر فروشگاه‌های کشور هم با این طرح همراهی کنند و بتوانند آرامشی در حوزه بازار ایجاد شود.

 

وزیر جهاد کشاورزی با قدردانی از متولیان فروشگاه‌های زنجیره‌ای و تولیدکنندگانی که با دولت برای اجرای این طرح همکاری دارند، اظهار داشتک برخی شرکت‌های تولیدی قیمت کالا‌های خود را کاهش دادند و فروشگاه‌های زنجیره‌ای نیز با سود صفر درصد کالا‌های اساسی در این طرح مشارکت کردند.

 

ساداتی‌نژاد درباره وضعیت خرید و ذخیره‌سازی کالا‌های اساسی و واردات آن به بنادر گفت: در زمینه کالا‌های اساسی مشکل و کمبودی در کشور نداریم این کالا‌ها با تمهیداتی که از ابتدای سال شده است وارد بنادر شده و تخلیه شده‌اند.

 

وی ادامه داد: البته در محدوده‌های زمانی در تامین ارز ما تاخیر داشتیم، اما شرایط، در حال حاضر شرایط خوبی است و تخلیه از بنادر صورت می‌گیرد و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

 

وزیر جهاد کشاورزی گفت: در ایام پیش رو در عید فرآورده‌ها مانند مرغ و گوشت منجمد مشکلی نداریم در مورد نهاد‌های دامی ذخایر کشور وضعیت بسیار خوبی را دارد و مشکلی از این بابت در ایام پیش رو نداریم.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرگرافــــ...

آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر

تماشا کنید...

بخش خبری آسمان بردسیر
بخش خبری دوشنبه 26 تیر ماه

آخرین اخبار