1 فروردین 1402 ساعت 3:17

نرم نرمک می رسد اینک بهار ...

نرم نرمک میرسد اینک بهار
1 فروردین 1402 03:17
راهیان نور

معاون آموزش و پرورش استان کرمان:
اردوی راهیان نور در بهترین دوران عمر یک نوجوان تأثیر معنوی به سزایی دارد/ اعزام ۶۰۰۰ دانش‌آموز کرمانی به اردو

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان از اعزام ۶۰۰۰ دانش‌آموز کرمانی در بهمن ماه امسال به اردوی راهیان نور خبر داد.
 

به گزارش آسمان بردسیر، اصغر سادات حسینی معاون آموزش و پرورش استان کرمان در دومین جلسه اجرایی هماهنگی و پشتیبانی برگزاری اردوهای راهیان نور دانش آموزی استان کرمان با بیان این‌ که مهمترین اهداف اردوی راهیان نور، علاوه بر زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا، بیان ایثارگری و رشادت های دلاور مردانه شهداست، اظهار کرد: اردوهای زیارتی راهیان نور دانش‌آموز ان از برنامه های بسیار مهم فرهنگی است که می تواند در بهترین دوران عمر یک نوجوان تأثیر معنوی به سزایی داشته باشد.

 

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به اینکه امسال ۶۰۰۰ دانش‌آموز کرمانی در بهمن ماه به اردوی راهیان نور اعزام می شوندگفت: حضور دانش‌آموزان در مناطق جنگی و بازدید از این مناطق بهترین کار فرهنگی است که می‌تواند در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بسیار موثر باشد.

 

سادات حسینی با اشاره به این‌ که برگزاری اردوی راهیان نور اثر بخش، دغدغه‌ی اصلی ما در آموزش و پرورش است، افزود: از تمام ظرفیت‌های آموزش و پرورش استان برای برگزاری اردوهای مطلوب و مؤثر استفاده خواهد شد.

 

وی گفت: در این سفر معنوی و فرهنگی، دانش‌آموزان از نزدیک با آثار جنگ تحمیلی و رشادت‌های رزمندگان در دوران دفاع مقدس ارتباط برقرار می‌کنند و اثرگذاری معنوی بسیار ارزشمند خواهد داشت.

 

انتهای پیام/

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

نوشته بیشتری برای نمایش وجود ندارد