9 فروردین 1402 ساعت 5:09

مهار تورم رشد تولید
9 فروردین 1402 05:09

استاندار کرمان:
با اصلاح فرآیندها می‌توان به افزایش بهره‌وری کمک کرد/نرخ بهره‌وری طی سال‌های گذشته صفر بوده است

استاندار کرمان گفت: بسیاری از اصلاح فرآیندها، به حل مسائل و ارتقای بهره‌وری دستگاه‌ها کمک می‌کند.
فداکار استاندار کرمان

به گزارش آسمان بردسیر، پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری کرمان نوشت: نشست کمیته بهره‌وری استان 8 بهمن ماه به ریاست استاندار کرمان برگزار و مدیران کل دستگاه‌های اجرایی در خصوص اقدامات و برنامه‌های دستگاه مربوطه خود در حوزه ارتقای بهره‌وری گزارش دادند. 

 

محمدمهدی فداکار استاندار کرمان در این نشست عنوان کرد: برنامه‌ بهره‌وری دستگاه‌ها را باید متناسب با استراتژی و ظرفیت‌های موجود و با نگاه واقع‌گرایانه دید. 

 

وی هماهنگی‌ بین‌بخشی و تفویض اختیار را از موارد موثر در ارتقای بهره‌ وری دانست و گفت: رشد بهره‌وری در برنامه‌های توسعه در نظر گرفته شده است، اما این نرخ طی سال‌های گذشته صفر بوده است. 

 

فداکار تصریح کرد: بسیاری از اصلاح فرآیندها، به حل مسائل کمک می‌کند. از ظرفیت نوآوران و خلاقان برای اصلاح کارها در همه حوزه‌ها استفاده کنیم.

 

استاندار کرمان با تاکید به ادارات برای پرداخت بدهی‌ برق و تلفن گفت: بدهی هیچ دستگاه اجرایی نباید بماند و شرکت برق اجازه دارد، برق دستگاه‌های بدهکار غیرضرور را قطع کند. 

 

فداکار، راه‌اندازی نیروگاه‌های خورشیدی کوچک مقیاس در پشت بام مدارس را در راستای ارتقای بهره‌وری و ایجاد درآمد پایدار برای مدارس را پیشنهاد داد. 

 

 

انتهای پیام/

 

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

نوشته بیشتری برای نمایش وجود ندارد