رییس‌کل دادگستری کرمان در بازدید از سه واحد صنعتی:
دستگاه قضایی درصدد شناسایی ظرفیت‌ها و رفع مشکلات پیش‌روی واحدهای صنعتی و تولیدی است

رییس‌کل دادگستری استان کرمان با اشاره به اینکه در سال‌های اخیر پشتیبانی خوبی از واحدهای تولیدی و صنعتی توسط دستگاه قضایی انجام شده است، گفت: متاسفانه برخی مشکلات واحدهای تولیدی ناشی از کم کاری و عدم اجرای وظایف دستگاه‌ها و نهادهای دولتی است.
مدیر کل دادگستری کرمان

به گزارش آسمان بردسیر، به نقل از روابط عمومی دادگستری کرمان، حجت‌الاسلام والمسلمین ابراهیم حمیدی در بازدید از کارخانه فولاد زرند ایرانیان و کارخانجات کک سازی و پالایش قطران شهرستان زرند افزود: دستگاه قضایی بر مبنای وظایف خود در ابتدا به موضوع ورود کرده و هماهنگی‌های لازم برای اجرای مسئولیت‌های نهادهای مختلف را پیگیری می کنند و در نهایت در صورت نیاز دادستان ها، سازمان بازرسی و … به موضوع ورود کرده و نسبت به شناسایی ترک فعل‌ها و برخورد قانونی لازم اقدام خواهند کرد.

 

وی توجه به مسائل زیست محیطی از سوی صنایع را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: مسائل زیست محیطی بسیار مهم هستند و فعالیت‌های تولیدی و صنعتی باید به نحوی انجام شود که موجب مخدوش شدن سلامت مردم نشود که در مجموعه فولاد زرند ایرانیان با استفاده از فناوری‌های روز تلاش شده الزامات این بخش رعایت شود.

 

وی ادامه داد: دستگاه قضایی درصدد شناسایی ظرفیت‌ها و رفع مشکلات پیش‌روی واحدهای صنعتی و تولیدی است تا برمبنای تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی، خدشه‌ای به تولید و اشتغال وارد نشود و در کنار آن به جنبه‌های پیشگیرانه در حوزه وقوع جرائم نیز توجه شود.

 

وی با اشاره به اینکه واحدهای صنعتی شهرستان زرند ظرفیت بسیار خوبی در استان کرمان و کشور به شمار می‌روند، ادامه داد: یکی از مزیت‌های فولاد زرند ایرانیان این است که چرخه تولید به شکل کامل از تامین مواد اولیه مورد نیاز در محدوده این شهرستان تا تولید شمش‌های چدن و فولاد در این مجموعه انجام می‌شود.

 

رییس کل دادگستری استان کرمان، بهره‌گیری از توان مهندسان و تکنسین های بومی در حوزه مدیریت و تولید در مجموعه زرند ایرانیان را مورد اشاره قرار داد و اظهارداشت: از نظر دستگاه قضایی موضوع اشتغال به دلیل نقش مستقیم و تاثیرگذار خود در کاهش جرائم و آسیب‌های اجتماعی از اهمیت ویژه ای برخوردار است که این مهم با فعالیت کارخانه‌ها و واحدهای تولیدی محقق می‌شود.

 

وی خاطرنشان کرد: مجموعه فولاد زرند ایرانیان، ظرفیت بسیار خوبی است که بر مبنای مدیریت بسیار خوب انجام شده و در حوزه های کارگری نیز با مشکلی مواجه نیست.

 

بهره‌مندی مردم از مزایا و ظرفیت‌های معدنی

حجت‌الاسلام والمسلمین حمیدی با تاکید بر این مطلب که باید مردم از مزایا و ظرفیت‌های خوب معدنی موجود استان کرمان بهره‌مند شوند، اظهارداشت: فلسفه بازدید مقامات قضایی و قضات از واحدهای تولیدی و صنعتی، در این است که مشکلات و معضلات این واحدها شناسایی و پیگیری شود.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرگرافــــ...

آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر
آسمان بردسیر

تماشا کنید...

آخرین اخبار