1 فروردین 1402 ساعت 3:19

نرم نرمک می رسد اینک بهار ...

نرم نرمک میرسد اینک بهار
1 فروردین 1402 03:19
وزیر ارشاد در کرمان

به منظور متمرکزتر شدن رویدادهای مرتبط با سردار سلیمانی؛
راه اندازی دبیرخانه دائمی جشنواره های فرهنگی و هنری حاج قاسم سلیمانی

محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ در بدو ورود به این استان با حضور در گلزار شهدا به مقام شامخ شهید سلیمانی سیدالشهدای جبهه مقاومت ادای احترام کرد و از راه اندازی دبیرخانه دائمی جشنواره های فرهنگی و هنری حاج قاسم سلیمانی خبر داد.
به گزارش آسمان بردسیر به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در استان کرمان، پس از زیارت مزار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در گلزار شهدای کرمان از راه اندازی دبیرخانه دائمی جشنواره های فرهنگی و هنری حاج قاسم سلیمانی (مقاومت) خبر داد و گفت: قرار است به منظور متمرکزتر شدن رویدادهای فرهنگی و هنری مرتبط با سالروز بزرگداشت شهید حاج قاسم سلیمانی، دبیرخانه دائمی جشنواره های فرهنگی و هنری حاج قاسم سلیمانی  در استان کرمان راه اندازی شود.

 

همچنین دیدار با خانواده شهیدان خیامی از شهدای شاخص استان کرمان و دیدار و گفتگو با نمایندگان اصناف فرهنگی و هنری و رسانه ای برنامه بعدی وزیر فرهنگ در سفر یک روزه به این استان خواهد بود.
 
 
گفتنی است، امروز عصر طی مراسمی تالار مرکزی فرهنگ و هنر کرمان به عنوان یکی از بزرگترین و پیشرفته ترین  مجموعه های  فرهنگی هنری کشور  پس از سالها بلاتکلیفی که با اهتمام دولت مردمی به سرانجام رسیده است، با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بطور رسمی به بهره برداری خواهد رسید.
 
 
انتهای پیام/
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

نوشته بیشتری برای نمایش وجود ندارد