9 فروردین 1402 ساعت 5:44

مهار تورم رشد تولید
9 فروردین 1402 05:44

حسن پور در دیدار با معاون وزیر راه:
هیچ مکانیسم شفاف و روشنی در خصوص مسئولیت‌های اجتماعی شرکت‌های صنعتی و معدنی در حوزه راهداری وجود ندارد

نماینده مردم سیرجان و بردسیر گفت: شرکت های صنعتی حاضرند بخشی از اعتبارات مسئولیت های اجتماعی خود را در حوزه راه‌های روستایی و جاده ها هزینه نمایند، اما متاسفانه هیچ مکانیسم شفاف و روشنی در خصوص کمک این شرکت‌ها به حوزه راهداری وجود ندارد.
شهباز حسن پور

به گزارش آسمان بردسیر، شهباز حسن پور نماینده ی مردم بردسیر و سیرجان در دیدار با امانی معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور در خصوص مسائل و مشکلات حوزه راهداری شهرستان های سیرجان و بردسیر با اشاره به بازدیدهای اخیر از ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان های سیرجان و بردسیر و همچنین با توجه به فصل زمستان و گردنه های برفگیر فراوان و تعداد جاده ها در دو شهرستان و ترافیک محور های مواصلاتی، گفت: نیروی انسانی و ماشین آلات مناسب بایستی در حوزه راهداری در شهرستان های سیرجان و بردسیر تامین شود.

 

نماینده مردم سیرجان و بردسیر همچنین با اشاره به وجود شرکت های صنعتی و معدنی در این دو شهرستان افزود: این شرکت ها حاضر هستند بخشی از اعتبارات مسئولیت های اجتماعی خود را در حوزه راه های روستایی و جاده ها هزینه نمایند، اما متاسفانه هیچ مکانیسم شفاف و روشنی در خصوص کمک این شرکت ها به حوزه راهداری وجود ندارد.

 

 بیشتر بخوانید: قطب فولادی کشور نیازمند جاده هایی بهتر است؛ جاده‌ای که برای نان، با جان بازی می کند

 

وی ادامه داد: مصداق آن اعلام آمادگی شرکت های گهر زمین، ملی مس و جهاد نصر در ساخت باند دوم آزادراه سیرجان-بندرعباس کمربندی شرقی سیرجان است که با گذشت بیش از یک سال و نیم از مصوبه هیأت دولت همچنان اجرایی نشده است.

 

تخصیص اعتبار برای رفع نقاط حادثه خیز جاده ای بردسیر و سیرجان به صورت ویژه پیگیری شود

حسن پور همچنین با اشاره نقاط حادثه خیز در جاده های شهرستان های سیرجان و بردسیر و تلفات جاده ای بسیار، خاطر نشان کرد: تخصیص اعتبار برای رفع نقاط حادثه خیز جاده ای به صورت ویژه مورد پیگیری قرار گیرد، تا این موضوع پایانی باشد بر داغدار شدن مردم نجیب و شریف سیرجان و بردسیر در اثر مشکلات جاده ای.

 

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در ادامه گفت: در شهرستان های سیرجان و بردسیر مراکز بخشهایی چون زیدآباد، خواجوشهر، پاریز، گلزار و نگار به دلیل جمعیت بالا، وجود ادارات و نمایندگی های ادارات راهداری جهت ارائه خدمات بهتر به مردم ضروری می باشد.

 

حسن پور همچنین با اشاره به مشکلات راه های روستایی و عشایری و وضعیت اسفبار آن راه ها، خواستار بازدید از وضعیت راه ها و تخصیص اعتبار جهت بهسازی آنها شد.

 

انتهای پیام/

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در skype
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

نوشته بیشتری برای نمایش وجود ندارد